‘Erkekler kusurları ile daha barışıklar, kadınlar öyle değil!’

İzel-Çelik-Ercan, Ramazan Bayramı’nın birinci günü Kıbrıs’ta yer alan bir otelde sahne aldı. Fenomen grup, sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Grup üyeleri, “Herkesin bayramını kutluyoruz. Hep mutlu olacağımız, her anımızın bayram tadında olmasını temenni ediyoruz” sözleriyle sevenlerinin bayramını kutladı.

“KENDİMİ SAKLAYAN BİRİ DEĞİLİM”

Gazetecilerin, “Çelik Bey geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan kuaförde bir fotoğraf paylaştınız ve çok konuşuldu. ‘Artık devir değişti. Tabii ki Çelik de değişti’ yorumları geldi. Neler söylemek istersiniz?” sorusuna Çelik Erişçi, şöyle cevap verdi:

Ben seviyorum eğlenmeyi. Hoş vakit geçirmeyi de seviyorum. Kendimi saklayan biri değilim. Saklanacak bir şey de yok zaten. Konu bundan ibaret. Balyaj yaptırdım sadece.

“ALIŞACAĞIZ İNŞALLAH”

Ercan Saatçi, “İnsan kendini mutlu etmek için ufak dokunuşlar yaptırmalı, özellikle kadınlar. Erkeklerde alışkın değiliz. Biraz tuhaf karşılanıyor. Alışacağız inşallah” dedi.

İzel Çeliköz ise “Erkekler kusurları ile daha barışıklar. Kadınlar öyle değil. En ufak bir kusuru düzeltme çabasında. Bu yüzden kadınlar hep birbirine benziyor” diye konuştu.

“KİMSE EVLENMEK İSTEMİYOR GALİBA”

Röportaj sonrası sahneye çıkan fenomen grup ‘Bitmesin Bu Rüya’ şarkısı sonrası dinleyiciler ile de sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Ercan, “’Allah’ım Bitmesin Bu Rüya’ şarkısını söylerken, ‘Evlenmek isteyenler söylesin’ dedik bir konserimizde. Kimse söylemedi. Kimse evlenmek istemiyor galiba” dedi. Bunun üzerine İzel söz dahil oldu ve, “Ben hâlâ evlenmek istiyorum. Benim hâlâ umudum var” diyerek kahkaha attı.

USTA OYUNCULAR KONSERDE

İzel-Çelik- Ercan’ı dinlemeye gelenler arasında usta oyuncular Selçuk Yöntem ve Oya Başar’da vardı. Efsane grup, misafirlerine unutulmaz bir bayram akşamı yaşattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x