Procat, Türk Eğitim Derneği iş birliğinde iyilik peşinde koştu

Müşterilerinin iletişim (çağrı) merkezlerini dünya standartlarının üzerine çıkarma hedefiyle çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Procat, sosyal sorumluluk misyonuyla eğitimde fırsat eşitliğini öncelikleri arasında kabul ediyor. Bu kapsamda şirket, geleceği şekillendirecek çocukların daha iyi şartlarda eğitim alabilmesine destek olabilmek amacıyla Türk Eğitim Derneği (TED) iş birliğinde İzmir Maratonu’nda gönüllü çalışanlarıyla koştu.

İletişim (çağrı) merkezi sektörünün lider oyuncuları arasında yer alan Procat, sosyal sorumluluk bilinciyle geleceğin asıl sahibi çocuklara destek olmaya devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde İzmir’de gerçekleşen İzmir Maratonu’nda Türk Eğitim Derneği (TED) adına koşuya katılan Procat, TED’in eğitimde fırsat eşitliği ve kaliteli eğitim mücadelesine katkıda bulundu. 

Çocukların eğitimine katkı sağlamak amacıyla 30 kişilik gönüllü ekip maratona katıldı.

‘Eğitim değiştirir’ hareketi kapsamında TED ile yaptıkları iş birlikleri hakkında konuşan Procat Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Erkan; “Procat olarak aydınlık yarınlara ancak iyi fırsatlara eşit şartlarda erişim sağlayabilen genç ve parlak zihinlerle ulaşılabileceğine inanıyoruz. Bu doğrultuda 96 yıldır ‘Eğitim Değiştirir’ inancıyla maddi imkânı yeterli olmayan başarılı çocuklarımıza burs desteği sağlayan Türk Eğitim Derneği ile bir araya geldik. Procat ekibi olarak 30 kişilik gönüllü ekibimizle İzmir Maratonu’ndaki yerimizi aldık ve aynı zamanda İyilik Peşinde Koş (İPK) platformu üzerinden, TED için bağış toplamaya da başladık. Amacımız TED’in başarıyla yürüttüğü eğitimde fırsat eşitliği ve kaliteli eğitim mücadelesinde yanında yer almak ve bu konuda toplumsal farkındalığı artırmak. Çünkü bir çocuğun hayatının değişmesi demek, dünyayı değiştirmek için atılmış bir adım demektir. Bu noktada ne kadar çok çocuğun hayatına dokunabilirsek geleceğimiz için o kadar çok şey yapacağımızı düşünüyoruz. Procat olarak bu düşünce ile iyilik peşinde koşmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x